Viac ako 1000 podpisov pre iniciatívu „Za Boha a za národ? Za mňa nehovoria“

Viac ako 1000 signatárov získala od apríla 2017 iniciatíva „Za Boha a za národ? Za mňa nehovoria“, za čo sme ako organizátori všetkým podporujúcim veľmi vďační.
Čítaj ďalej o Viac ako 1000 podpisov pre iniciatívu „Za Boha a za národ? Za mňa nehovoria“ »

Láska a nie nenávisť. Aj preto Za mňa nehovoria.

Iniciatíva „Za mňa nehovoria“ si kladie za cieľ odlíšiť tých, ktorí sú často v mlčiacej väčšine od tých, ktorí sú v ukričanej menšine. Hovoríme o kresťanoch v našej spoločnosti. V súčasnosti je opäť niektorými ľuďmi, stranami a hnutiami používané heslo „Za Boha a za národ“ a je zneužívané na ich propagandu. Rovnako ako to bolo s týmto mobilizačným heslom, ktoré vzniklo v prostredí HSĽS v 20tych rokoch minulého storočia a bolo masívne zneužívané propagandou počas vojnového Slovenského štátu.
Čítaj ďalej o Láska a nie nenávisť. Aj preto Za mňa nehovoria. »

O zopár dní tu máme komunálne voľby - prečo ísť voliť?

O pár dní tu máme voľby do orgánov samospráv obcí. Prinášame krátky leták, ktorý rekapituluje prečo ísť voliť a ako si vyberať. A platí to tak vo "veľkej" politike, ako aj v politike komunálnej. Samosprávy totiž rozhodujú o mnohých veciach, ktoré priamo ovplyvňujú chod naších miest a obcí.
Čítaj ďalej o O zopár dní tu máme komunálne voľby - prečo ísť voliť? »

Slovensko tak vzdialené Európe...

Prečo ísť voliť 24. mája? Naozaj nám je Brusel tak vzdialený, že nám je jedno kto nás tam zastupuje? Vyberajme si správne.
Čítaj ďalej o Slovensko tak vzdialené Európe... »

Ad de Bruin: V týchto voľbách rozhodujeme aj o deľbe moci

Koho by som mal voliť? Sú prezidentské voľby v roku 2014 iné, ako tomu bývalo v minulosti? Je tentokrát v stávke viac? Áno sú, ide o súboj medzi systémom republiky, ktorá je založená na deľbe, kontrole moci a medzi oligarchiou. A my sa môžeme rozhodnúť.
Čítaj ďalej o Ad de Bruin: V týchto voľbách rozhodujeme aj o deľbe moci »
Ukazujem 1 - 5 z 6 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 2